Logo

Regionální geografie pobaltských zemí

Štítky: , , ,

Univerzita Karlova, Přírodovědecká fakulta, katedra sociální geografie a regionálního rozvoje zve studenty, pracovníky fakulty i širokou veřejnost na cyklus diskusních setkání s velvyslanci Estonska, Lotyšska a Litvy v rámci přednášek Regionální geografie pobaltských zemí, které vede Mgr. Josef Miškovský, Ph.D.

Jednotlivá setkání se uskuteční v posluchárně Věž (3. patro hlavní budovy Přírodovědecké fakulty, Albertov 6, Praha 2) v těchto termínech:

Diskuse s velvyslancem Lotyšské republiky v ČR, J. E. panem Albertsem Sarkanisem na téma „Lotyšsko na historickém a geopolitickém rozcestí“ („Latvia on Historical And Geopolitical Crossroads“) Středa 5. 4. 2017 16.30 – 18.00 h (diskuse bude vedena anglicky, dotazy lze pokládat i česky)

Diskuse s velvyslancem Litevské republiky v ČR, J. E. panem Edvilasem Raudonikisem na téma „Litva – střed, nebo hranice Evropy?“Středa 3. 5. 2017 16.30 – 18.00 h (diskuse bude vedena česky)

Diskuse s velvyslancem Estonské republiky v ČR, J. E. panem Stenem Schwedem „e-Estonia – chytrá země na hranici Evropy“ („e-Estonia – a SMART Country on the Border of Europe“) Středa 10. 5. 2017 16.30 – 18.00 h (diskuse bude vedena anglicky)

Štítky: , , ,

© 2009 Česká geografická společnost. All Rights Reserved.

This blog is powered by Wordpress and Magatheme by Bryan Helmig & Asmat.