Nabídka práce

Štítky: , ,

Krajský úřad Středočeského kraje (sídlo: Zborovská 11, Praha 5), Odbor regionálního rozvoje, nabízí pozici koordinátora, projektového a finančního manažera na projektu Regionální stálé konference financovaného z Operačního programu Technická pomoc. Projekt je zaměřen na mapování potřeb v území, které slouží k lepšímu zacílení prostředků z evropských fondů.

Dobré platové ohodnocení. Smlouva na dobu určitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Mapování potřeb prostřednictvím komunikace s územím
  • Komunikace s Ministerstvem pro místní rozvoj a dalšími ministerstvy
  • Organizace jednání pracovních skupin a seminářů
  • Práce se strategickými dokumenty
  • Práce se systémem IS KP14
  • Administrace projektu

Požadavky:

  • Orientace v oblasti dotací výhodou
  • Orientace v oblasti regionálního rozvoje výhodou
  • Zkušenosti s prací v IS KP14+ výhodou

Benefity:

  • Osobní ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 5 sickdays
  • 3 dny samostudia
  • Stravenky
  • Možnost zkráceného úvazku po dohodě
  • Příjemný pracovní kolektiv

V případě zájmu prosím kontaktujte Martinu Vycudilíkovou, Odbor regionálního rozvoje, Oddělení strategií a koncepcí; tel: 257 280 457; e-mail: vycudilikova@kr-s.cz

Štítky: , ,

Přidat příspěvek