Logo

Military and Postmilitary Landscapes conference

Štítky: , , , ,

Výzkumné středisko historické geografie Vás zve na konferenci Military and Postmilitary Landscapes conference, která se koná v rámci  Středoevropské konference historických geografů. Konference se koná ve dnech 14.-15. února 2018 v Praze.
Konference se zaměřuje na historické a geografické souvislosti příčin, průběhu, důsledků a interpretací různých konfliktů. Zvláště usiluje o bohatou diskusi o změnách v místech, regionech a krajině způsobených široce pochopenými procesy militarizace a demilitarizace v různých časových, prostorových a společenských souvislostech.

V tuto chvíli se můžete zaregistrovat na konferenci a předložit příspěvek i kompletní návrhy zasedání. Uzávěrka pro podání je 16. listopadu 2017.

Registrační formulář spolu se všemi důležitými informacemi naleznete v tomto cirkuláři nebo na internetových stránkách konference (www.historickageografie.cz/cechg2018).

Pokud potřebujete další informace, obraťte se na Michala Semiana (semian@natur.cuni.cz).

military

 

 

 

Registrace na konferenci Military and Postmilitary Landscape s příspěvkem byla prodloužena na 10. prosince. Přihlásit se můžete s příspěvkem, návrhem celé sekce. K účasti bez příspěvku se můžete registrovat dokonce do 31. ledna prostřednictvím stejného formuláře.

Štítky: , , , ,

© 2009 Česká geografická společnost. All Rights Reserved.

This blog is powered by Wordpress and Magatheme by Bryan Helmig & Asmat.