Logo

IGU Regional Conference 2014 bude v Krakově

Štítky: , ,

Konference Mezinárodní geografické unie (IGU) se přesune z ostrovního Japonska do Evropy, konkrétně do Polska. Hostitelským městem IGU Regional Conference 2014 se v termínu 18. – 22. srpna 2014 stane nedaleký Krakov/Kraków.

V současné době je svět konfrontován s vážnými ekologickými, sociálními a ekonomickými problémy. V přírodních i společenských systémech můžeme pozorovat řadu změn, které jsou moderní geografií chápány jako výzkumné výzvy. Geografie vnímá určitou zodpovědnost za budoucí vývoj světa, proto se více než kdy jindy snaží přiblížit výsledky geografických výzkumů laické veřejnosti. Nosným tématem konference je tedy “CHANGES, CHALLENGES, RESPONSIBILITY”.

Od roku 2012 je součástí každoroční konference IGU také Mezinárodní geografická olympiáda (iGeo), na které nebudou chybět ani naši zástupci, kteří se umístí na předních příčkách Zeměspisné olympiády v kategorii D. Více informací o iGeo na http://www.igeo2014.pl/.

Registrace na konferenci bude otevřena od 1. listopadu 2013. Veškeré informace o registraci zde.

Účastníci mohou navrhnout tematické bloky konference. Návrhy na Commission/Task Force sessions musí být předloženy organizačnímu výboru nejpozději do 15. října 2013 a návrhy na ostatní sessions nejpozději do 30. listopadu 2013. Formulář pro návrh sekcí ke stažení zde.

Důležité termíny:
- do 15. ledna 2014: deadline for submitting abstracts for papers and posters !!! POZOR prodlouženo do 27. ledna !!!
- do 2. dubna 2014: deadline for early registration fee payment

Pro více informací o konferenci navštivte oficiální stránky konference http://www.igu2014.org/ nebo si stáhněte 2. cirkulář.

Štítky: , ,

© 2009 Česká geografická společnost. All Rights Reserved.

This blog is powered by Wordpress and Magatheme by Bryan Helmig & Asmat.