Logo

konference Mapování | GIS | Rozvojové země vol. 2

Štítky: , ,

Česká geografická společnost převzala záštitu nad druhým ročníkem studentské konference Mapování | GIS | Rozvojové země.

Letošní ročník konference bude zahájen v pátek 21. listopadu 2014 v 9:30 hodin (registrace bude probíhat od 8:30 do 9:30). Předpokládaný konec je okolo 14:00.
Konference se uskuteční na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci (17. listopadu 12, Olomouc) v místnosti 2.005.

Konference se bude skládat z několika vybraných příspěvků a na ně navazující diskuze. Snahou organizátorů je připravit zajímavý mix technologií i přístupů. V případě zájmu můžete v prostoru před konferenčním sálem prezentovat poster či jiné materiály – tato varianta musí být domluvena předem s organizátory a to nejpozději do 10. listopadu 2014.

Předběžný program:

Ing. Jan Pacina, PhD. (Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem): Mapování v Súdánu pro egyptologickou expedici Egyptologického ústavu UK

Bc. Lenka Putalová (Univerzita Palackého v Olomouci): Mentální mapa Afriky – pohled českých a slovenských studentů

Mgr. Jan Oprchal (GEOtest, a.s.): bude upřesněno

Mgr. Jiří Pánek (Univerzita Palackého v Olomouci): Balónové mapování

RNDr. Jiří Preis, Ph.D. (Západočeská univerzita v Plzni): Jaký příběh říkají mapy o současném stavu HIV/AIDS na africkém kontinentu?

Na konferenci se můžete přihlásit přes tento formulář. V případě dotazů prosím kontaktujte Jiřího Pánka (JirkaPanek@gmail.com).

Konference je podporována z prostředků PřF UP v Olomouci v rámci projektu FRUP_2013_2_010 / Inovace předmětu Participativní GIS v rozvoji (MRS/PGIS).

Konference probíhá v rámci celosvětového Dne GIS a pod záštitou České geografické společnosti (ČGS) a České asociace pro geoinformace (ČAGI).

Leták ke stažení ZDE.

Štítky: , ,

© 2009 Česká geografická společnost. All Rights Reserved.

This blog is powered by Wordpress and Magatheme by Bryan Helmig & Asmat.