Logo

seminář Venkov 2015

Štítky: , ,

V posledním předvánočním newsletteru jsme informovali o připravovaném pravidelném semináři Výzkumného centra Rural z Přírodovědecké fakulty UK. Seminář se bude konat ve čtvrtek 5. 2. 2015 od 10:00 v budově Přírodovědecké fakulty UK a pořadatelé se těší na Vaši účast. Vzhledem k omezeným kapacitám sálu vás pořadatelé prosí o potvrzení účasti na mail perlin@natur.cuni.cz s uvedením vašeho jména a instituce, kterou zastupujete.

Program semináře je letos obohacen i o slovenský pohled významného rurálního geografa Pavola Hurbánka a přináší celou řadu  zajímavých výsledků, které mohou být dobrým podkladem pro diskuzi i pro další práci. Na seminář jsou zváni jak zástupci akademického světa tak i praktici, zástupci MAS, spolku pro obnovu vesnice a dalších institucí, které se prakticky zabývají rozvojem venkova.

Pozvánku a program semináře naleznete ZDE.

Štítky: , ,

2 příspěvků k “seminář Venkov 2015”


 1. Hana Bednářová
  on 14.01.2015
  @ 11:21

  Upraveno, děkujeme.


 2. Hana Horáková
  on 13.01.2015
  @ 18:42

  Prosím přidat mé jméno k již stávajícímu příspěvku Dany Fialové – příspěvek bude vycházet z výsledků výzkumu v naší společné monografii Transformace venkova. Turismus jako forma rozvoje. Děkuji

© 2009 Česká geografická společnost. All Rights Reserved.

This blog is powered by Wordpress and Magatheme by Bryan Helmig & Asmat.