Logo

Vedoucí odboru ekologie krajiny – senior researcher

Štítky: , ,

VÝZKUMNÝ ÚSTAV SILVA TAROUCY PRO KRAJINU A OKRASNÉ ZAHRADNICTVÍ, V.V.I. VYHLAŠUJE VÝBĔROVÉ ŘÍZENÍ NA VOLNÉ MÍSTO na pozici vedoucí odboru ekologie krajiny – senior researcher.

VÚKOZ je veřejnou výzkumnou institucí, zřízenou k 1. 1. 2007 Ministerstvem životního prostředí ČR dle zákona č. 341/2005 Sb. za účelem výzkumu všech typů krajiny a souvisejících environmentálních rizik, výzkumu biologické rozmanitosti a její ochrany, odborné podpory ochrany přírody a péče o krajinu a výzkumu v oblasti okrasného zahradnictví. Brněnské pracoviště VUKOZ se zabývá zejména problematikou ekologie krajiny a ekologie lesa jak v základním tak v aplikovaném výzkumu. Odbor ekologie krajiny se zaměřuje především na výzkum dlouhodobých změn využívání krajiny a krajinné struktury na základě starých topografických map a leteckých snímků a souvisejících procesů a hybných sil, a výzkum ekologických sítí a zelené infrastruktury.

ZÁKLADNÍ FAKTA

Typ pracovní smlouvy: pracovní smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou, funkční jmenování ředitelem ústavu

Výše úvazku: plný úvazek – 40 hodin týdně

Nástup do zaměstnání: 1.1.2018 nebo dle dohody s ohledem na možnosti uchazeče

Mzda: dle platného mzdového předpisu VÚKOZ, v.v.i.

Místo výkonu práce: Brno, Lidická 25/27

Kontakt: doplňující informace, konzultace poskytne Tomáš Vrška, vedoucí odboru ekologie lesa VÚKOZ, v.v.i. (dočasně pověřen vedením odboru ekologie krajiny), Lidická 25/27, 602 00 Brno, tel. +420 541 126 263, tomas.vrska@vukoz.cz,

Celý inzerát naleznete ZDE

Štítky: , ,

© 2009 Česká geografická společnost. All Rights Reserved.

This blog is powered by Wordpress and Magatheme by Bryan Helmig & Asmat.