Logo

100 LET PROMĚN HRANIC NAŠICH REGIONŮ

Štítky: , , , , ,

1

V rámci oslav výročí 100 let od vzniku Československa připravilo Ministerstvo vnitra odbornou konferenci na téma „100 let proměn hranic našich regionů“, která se zaměří na vývoj územně správního členění státu. Konference se uskuteční dne 17. října 2018 od 9:00 do 12:30 v sále zastupitelstva v budově Magistrátu hlavního města Prahy na Mariánském náměstí na Praze 1.

Na konferenci navazuje vernisáž panelové výstavy map od 13:00 do 16:00 v prostorách Křižovnické chodby Národní knihovny ČR v budově Klementina na adrese Mariánské náměstí 5 na Praze 1. Výstava map byla připravena odborem strategického rozvoje a koordinace veřejné správy Ministerstva vnitra ve spolupráci s Výzkumným centrem historické geografie.

Na obě akce se lze registrovat přes elektronický formulář (kapacita je omezená): https://www.survio.com/survey/d/100letregionu

Od 18. října do konce října bude výstava map přístupná veřejnosti v prostorách Škodova paláce (budova Magistrátu hlavního města Prahy) na adrese Jungmannova 35/29 na Praze 1. Poté se postupně objeví v dalších krajích České republiky.

 

Více se dozvíte ZDE, nebo na webových stránkách MVCR.

Štítky: , , , , ,

© 2009 Česká geografická společnost. All Rights Reserved.

This blog is powered by Wordpress and Magatheme by Bryan Helmig & Asmat.